Добрий досвід Європи допоможе нам подолати пострадянські стереотипи, – Парасковія Дворянин

25.11.2015
Добрий досвід Європи допоможе нам подолати пострадянські стереотипи, – Парасковія Дворянин

Сьогодні в Україні громадяни не розуміють, що влада повинна служити інтересам громади, саме тому досвід світової демократії допоможе нам позбутись пострадянських стереотипів.

На цьому наголосила перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин під час відкриття Національного тренінгового курсу з освіти в галузі прав людини «Роль органів студентського самоврядування у захисті прав людини».

Відкриття цього тренінгового курсу відбулось у Національному університеті «Львівська політехніка». Захід, який організовує Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Національний студентський союз" за підтримки Молодіжного департаменту Ради Європи та Міністерства молоді та спорту України, зібрав разом 35 лідерів органів студентського самоврядування, представників молодіжних громадських організацій, а також зацікавлених спеціалістів у освіті в галузі прав людини. Зазначені особи представляють 20 регіонів України та відібрані з понад 500 аплікантів.
Учасники курсу обговорили загальні засади демократичного громадянства і прав людини, а також послухали презентацію представниці Молодіжного департаменту Ради Європи Руксандри Пандеї.

Звертаючись до слухачів тренінгового курсу, Парасковія Дворянин зауважила: «Сьогодні процесами рухають не стільки досвід, як нові ідеї і великі бажання. Ви маєте бажання захищати слабших. В Україні, на жаль, сьогодні громадяни не розуміють своїх прав, більшість з них не усвідомлюють навіть того, що влада мусить служити інтересам громади. Тому я вважаю добрий досвід Європи допоможе вам стати іншими, подолати стереотипи пострадянських підходів страху і незнання. Тішуся, що ви розумієте, наскільки багато можна почерпнути з історії світової демократії і користаєтесь з цього».
Зазначимо, що тренінговий курс триватиме до 29 листопада.