У Стрию вшанували загиблих Героїв

21.06.2016
У Стрию вшанували загиблих Героїв

Військовослужбовці Теребовлянського зенітного ракетного полку взяли участь в урочистостях, присвячених відкриттю меморіальної дошки трьом випускникам вищого професійного училища №8. Хлопці загинули під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.Про це інформує прес-центр Повітряного командування "Захід".

Хлопці віддали життя Батьківщині, виконуючи бойові завдання. Сержант Артур Лі, молодший сержант Юрій Бурдяк та старший солдат Павло Коваль за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджені орденами “За мужність” III ступеня (посмертно).

На урочистостях були присутні матері Артура Лі та Юрія Бурдяка, дружина та син Павла Коваля. Воїни протиповітряної оборони вшановували побратимів з 80-ї окремої аеромобільної бригади та 24-ї окремої механізованої бригади, як рідних, бо не має в нас чужого горя.

Під час мітингу з нагоди відкриття пам’ятної дошки загиблим Героям заступник військового комісара Стрийського об’єднаного військового комісаріату підполковник Вацлав Оскальдович наголосив на тому, що загиблі в зоні проведення АТО навічно занесені до Книги пам’яті полеглих за Україну, та пам’ять про них вічно житиме в наших серцях.