Львівщину відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індія в Україні

17.06.2016
Львівщину відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індія в Україні

Питання налагодження економічної та культурної співпраці обговорили сьогодні, 17 червня, під час зустрічі перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин та голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Індія в Україні Маноджом Кумаром Бхарті.

«Індійські фірми можуть мати великі можливості для ведення бізнесу на території нашої області, - зауважив Олег Синютка. - Якщо деякі індійські компанії приймуть рішення рухатися в сторону Європи, то Львівщина – ідеальний майданчик для інвестицій та розвитку бізнесу у цьому напрямку». Також очільник області запросив взяти участь індійське представництво у роботі Економічного форуму, який щороку відбувається на Львівщині восени. Окрім того, Олег Синютка запропонував організувати промо-тури для представників бізнесу, туризму та мас-медіа.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті розповів, що з великою приємністю прибув до Львова на фестиваль індійської культури та святкування Міжнародного дня йоги. «Ми дуже раді тут вам показати свою культуру», - сказав Манодж Кумар Бхарті.

Він також подякував за запрошення взяти участь в Економічному форумі у жовтні. «Я впевнений індійські компанії візьмуть у ньому участь, - зазначив Манодж Кумар Бхарті. – Окрім того, ми плануємо зробити велику виставку індійської продукції, в тому числі індустріальної».

В свою чергу перший заступник голови облради Парасковія Дворянин наголосила на освітній складовій співпраці Львівщини та Індії.

«Чимало студентів навчаються у нас на Львівщині, бажаю щоб так було і надалі, - зазначила Парасковія Дворянин. - Ми також були б раді обміну досвідом в IT-індустрії та галузі охорони здоров’я».

Окрім того, за її словами, Індія славиться сільським господарством, зокрема кооперацією. «У нас на Львівщині реалізується цікавий проект для дрібних фермерських господарств «500 успішних сімейних господарств», - розповіла Парасковія Дворянин. - До цього проекту уже долучився уряд Канади, тому нам був би важливий також досвід та знання індійських аграріїв».

На завершення сторони обговорили питання співпраці у військовій сфері, зокрема йдеться про можливість візиту військового аташе Республіки Індія на Львівський бронетанковий та авіаремонтний завод, де зараз виготовляється досить конкурентоздатна техніка.