Львівська обласна рада висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Віри Лясковської

17.06.2016
Львівська обласна рада висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Віри Лясковської

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин від імені усього депутатського корпусу висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Віри Лясковської - відомого львівського політика і громадського діяча, яка на 77 році життя відійшла у вічність після тривалої хвороби сьогодні, 17 червня.

Віра Лясковська народилась на Черкащині, закінчила Львівський політехнічний інститут, відтак працювала у Львові. Була начальником СПКБ Львівського політехнічного інституту, очолювала Львівський обласний комітет по охороні праці, у 1992-1993 роках працювала заступником голови Львівського облвиконкому. З 1993-го до 2008-й була проректором Львівського державного інститут фізичної культури. З 2010 року – перший заступник Голови управління обласної громадської організації охорони природи.

Віра Лясковська неодноразово обиралася депутатом Львівської міськради. Займалася питаннями збереження історичного середовища та охорони природи. Завдяки їй у судовому порядку було врятовано від вирубки під забудову декілька гектарів лісу у Брюховчах.

Від березня 2015 року – член депутатської групи «Громадянська позиція».