Відбулося перше засідання Програмної ради з питань співфінансування проектів МТД з обласного бюджету

14.06.2016
Відбулося перше засідання Програмної ради з питань співфінансування проектів МТД з обласного бюджету

Сьогодні, 14 червня, відбулося засідання Програмної ради з питань співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги з обласного бюджету за участі першого заступника голови Львівської обласної ради, співголови Програмної ради Парасковії Дворянин та першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського, керівників профільних департаментів та відділів ЛОДА та ЛОР, експертів.

Під час засідання члени Програмної ради заслухали запити на співфінансування для шести проектів від громад. Зокрема, проекти реалізовуються у Кам’янка-Бузькому, Самбірському, Дрогобицькому та Жовківському районах Львівщини.

З шести проектів затвердження пройшли поки що три, оскільки до решти була низка зауважень. Керівництво та члени Програмної ради вказували на необхідність виконання фінансових зобов’язань щодо співфінансування, Парасковія Дворянин наголосила, що кошти з обласного бюджету проект отримає лише після виділення фінансування із місцевих бюджетів.

В свою чергу перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський підкреслив, що невід’ємною умовою для схвалення позитивного рішення є наявність реєстрації проекту у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Це є однією з основних вимог ПОРЯДКУ співфінансування проектів МТД з обласного бюджету.

В підсумку учасники домовилися на наступному засіданні Програмної ради повторно повернутися до розгляду проектів МТД, які не пройшли затвердження, і за умови усунення недоліків прийняти рішення про виділення коштів з обласного бюджету.

Нагадаємо, що в обласному бюджеті Львівської області на 2016 рік на співфінансування проектів МТД передбачено 7 млн 68 тис. грн., якими можуть скористатися всі активні громади Львівщини. Заявки приймає секретаріат Програмної ради – департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА.