Оголошено конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

13.06.2016
Оголошено конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголосили старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Про це повідомляє Офіс реформ у Львівській області.

Конкурс присвячено висвітленню реформи з децентралізації. До участі у Конкурсі до 30 вересня 2016 року приймаються матеріали в таких чотирьох номінаціях: онлайн-публікація, стаття, радіоматеріал, відеоматеріал. У кожній із номінацій передбачено три премії: І премія     – 15000 грн, ІІ премія    – 10000 грн, ІІІ премія   – 7000 грн.

Конкурсом також передбачено відзначення авторів низки робіт заохочувальними відзнаками та запрошення переможців до участі у міжнародному заході з тематики місцевого самоврядування в одній з країн – членів Ради Європи. Церемонія нагородження переможців Конкурсу відбудеться у місті Києві  наприкінці 2016 року.

До участі приймаються матеріали, розміщені вперше у регіональних ЗМІ усіх типів (теле- і радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) і форм власності (державної, приватної, комунальної) не раніше 1 січня 2016 року.

Конкурсні матеріали мають висвітлювати наступні питання:

  • Мета, завдання, зміст, очікувані результати і переваги реформ, спрямованих на розбудову місцевого самоврядування та децентралізацію влади.
  • Добровільне об’єднання територіальних громад.
  • Співпраця територіальних громад.
  • Залучення додаткових ресурсів до реалізації завдань реформи місцевого самоврядування, розвитку громад і підвищення якості надання послуг населенню.
  • Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку.
  • Кращі практики органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Для участі у Конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму учасника, яку можна знайти на сайті інформаційного партнеру ГО «Інтерньюз-Україна» www.internews.ua. Роз’яснення та коментарі щодо конкурсу можна отримати по телефонах: (044) 458-44-40, (044) 501-92-03, (050) 330-80-76, (050) 358-99-75. e-mail: CoE.contest@internews.ua.