Відбулася ознайомча зустріч голів депутатських комісій обласної ради з керівниками структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації

08.12.2015
Відбулася ознайомча зустріч голів депутатських комісій обласної ради з керівниками структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації

24 листопада голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка провели ознайомчу зустріч новообраних голів депутатських комісій Львівської обласної ради з директорами департаментів Львівської обласної державної адміністрації.

Участь у заході взяли також перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин та заступник голови обласної ради Володимир Гірняк.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин наголосив, що ця зустріч є свого роду інтеграційною та передовсім спрямована на спільну та ефективну роботу депутатів обласної ради з представниками виконавчого органу влади – обласної державної адміністрації, зокрема, в частині реалізації обласних програм.

Водночас, за словами першого заступника Львівської обласної ради Парасковії Дворянин, на сьогодні 42 із 75 обласних цільових програм закінчують свою дію вже у цьому році. Зокрема, вона звернулася до колег-депутатів обласної ради та керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації з пропозицією спільно напрацювати та подати на розгляд сесії обласної ради такі програми, які були би сучасними та затребуваними суспільством.