У Львівській обласній раді проаналізують результати Проекту ЄС-ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”

06.06.2016
У Львівській обласній раді проаналізують результати Проекту ЄС-ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”

У середу, 8 червня, у межах партнерства з Львівською обласною радою та обласною державною адміністрацією відбудеться засідання обласної координаційної ради Проекту ЄС-ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ” у Львівській області.

На засіданні за участі представників обласної ради та держадміністрації, районних рад та держадміністрацій, міст – партнерів Проекту, представників відділів та департаментів, представників ЗМІ та інших організацій (50-60 осіб) будуть проаналізовані результати впровадження Проекту МРГ та окреслені подальші перспективи.

Також під час роботи ОКР відбудеться дискусія за участі експертів «Кращі практики енергоефективних мікропроектів у Львівській області. Застосування інноваційних енергоефективних підходів у соціальній сфері: проблеми, виклики та перспективи".

Захід відбудеться у малій сесійній залі Львівської обласної ради (вул. В.Винниченка, 18). Початок реєстрації 10:30, початок заходу 11:00. Під час роботи о 12.00 год. заплановано спілкування з журналістами.

Детальна інформація про Проект та програма заходу тут.

Координатори обласного ресурсного центру громад

Проекту МРГ-ІІІ

Ігор Назар, Ірина Галайко

Тел. (050) 386-91-73 та (050) 416-31-29;

E-mail: ihor.nazar@undp.org.ua та iryna.halayko@undp.org.ua/.