Депутати підтримали кандидатури на посади керівників комунальних підприємств, відібраних на відкритому конкурсі

31.05.2016
Депутати підтримали кандидатури на посади керівників комунальних підприємств, відібраних на відкритому конкурсі

Усіх чотирьох кандидатів на посади директорів комунальних підприємств Львівської обласної ради, які брали участь у відкритому конкурсі, затвердили на засіданні чергової сесії у вівторок, 31 травня.

Зокрема, депутати підтримали кандидатуру Мар'яни Возниці на посаду головного лікаря КП «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» , директора «Телекомпанії Львів ТБ» - Ольгу Цап, директора Львівського історичного музею - Романа Чмелика та Львівського палацу мистецтв - Юрія Гнатковського.

Відтак з новопризначеними керівниками комунальних закладів укладуть контракти строком від 3 до 5 років.

Після голосування голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин привітав переможців та підкреслив: «Це вперше в історії України керівників комунальних закладів було обрано на відкритому конкурсі та затверджено на сесії обласної ради. З чим я нас усіх вітаю».

Нагадаємо, впродовж квітня-травня працювали конкурсні комісії з проведення відбору кандидатів на згадані комунальні підприємства обласної ради. На засіданнях претенденти на заміщення вакантних посад презентували програми розвитку підприємств, опісля відбувалося обговорення і шляхом таємного голосування визначався переможець конкурсу.