Топ новини

Стійкість, з якою Борис Ґудзяк обстоює справедливість, стала прикладом служіння Богові та рідному народу, – Олександр Ганущин

24.11.2015
Стійкість, з якою Борис Ґудзяк обстоює справедливість, стала прикладом служіння Богові та рідному народу, – Олександр Ганущин

Голова Львівської обласної ради Олескандр Ганущин надсилає найщиріші слова вітання Владиці Борисові Ґудзяку з нагоди 55-річчя від дня його народження.

«Не лише в Україні, а й далеко за її межами Владику Бориса Ґудзяка знають як великого будівничого і людину справи, дослідника історії Української церкви та історії українського народу.

Його стараннями та наполегливістю відродилась у Львові заснована ще Слугою Божим Митрополитом Андреєм Шептицьким богословська школа, яка сьогодні утвердилась як потужний духовно-освітній центр.

Ми щиро вдячні Владиці за Його життєву мудрість, за християнську любов та щире благословення, які стали для кожного українця джерелом глибокої та істинної віри у всеперемагаючу силу добра над злом. Адже та стійкість, з якою Він обстоює правду й справедливість, стала прикладом служіння Богові та рідному народу.

Нехай Господь благословить Владику здоров’ям, щасливою долею, дарує силу й терпеливість у здійсненні високої місії та наповнить Його серце втіхою за зроблене!», – зазначає голова обласної ради Олександр Ганущин.