Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин відзначив нагородами прикордонників Львівщини

26.05.2016
Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин відзначив нагородами прикордонників Львівщини

Сьогодні, 26 травня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин взяв участь в урочистих заходах присвячених Дню прикордонника України.

У своєму виступі під час урочистої академії в Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької голова обласної ради від імені усього депутатського корпусу привітав прикордонників з їх професійним святом.

«Прикордонники – це основа національної безпеки України, - зазначив Олександр Ганущин. – Це вони довели на полі бою і, на жаль, 67 наших Героїв назавжди залишаться в прикордонному строю. У нас немає іншого шляху як перемогти. Цей шлях буде важкий, довгий і тернистий, але ми, я переконаний, обов’язково усі разом переможемо».

Також Олександр Ганущин відзначив за особистий внесок у справу охорони державного кордону і територіальної цілісності держави, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня прикордонника грамотами та подяками Львівської обласної ради десятьох військових Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України