У подвір’ї Львівської обласної ради створять атмосферу Франції

26.05.2016
У подвір’ї Львівської обласної ради створять атмосферу Франції

28 та 29 травня відбудеться концерт та театралізоване дійство під відкритим небом. Співачка Daria Kovtun приїде до Львова із програмою "Під небом Парижу".  Відомі французькі пісні і деякі українські французькою мовою звучатимуть у живому супроводі музикантів, серед яких зіркові гості: відомий український піаніст-віртуоз Євген Хмара та скрипаль, диригент державного естрадно-симфонічного оркестру - Святослав Кондратьєв.

«Подвір’я Львівської обласної ради, звично приховане від стороннього ока, дуже затишне та атмосферне. Жодного разу тут не проходили публічні заходи. А для Львова перелік майданчиків, де можуть відбуватися великі заходи є доволі обмеженим, та ще менше їх для такого формату. Тому ми такі щасливі відкривати для Львова і його гостей цей новий простір» - каже організатор події Катерина Басараб.

"Під небом Парижу" пропонує абсолютно новий формат і погляд на концерт, який відбувається під відкритим небом. Декорації, відсутність розмежування між артистами та аудиторією - все це дає можливість не просто бути глядачем, а стати частиною дії, відчути себе парижанкою і парижанином, або ж просто бути спостерігачем. А завдяки відомим і душевним французьким мелодіям - відчути справжню атмосферу Франції.

У подвір’ї будуть сидячі та стоячі місця і навіть можливість примоститись на газончику. Кожного гостя зустрінуть келихом вина. А для гурманів буде можливість скуштувати смаколики із автентичної французької кухні і спостерігати за дійством із філіжанкою запашної львівської кави.

Режисер-постановник - сценарист, художній керівник і засновник театру akterstvo, актриса, президент локальної палати громадської організації JCI Stars Люся Пономаренко.

Уся інформація про подію на сайті www.gastroli.ua

Чекаємо на гостей 28, 29 травня за адресою м Львів, вул.Винниченка 18.

Початок о 19:30