Олександр Ганущин провів нараду з питань реалізації на Львівщині програм транскордонного співробітництва та мікропроектів

24.11.2015
Олександр Ганущин провів нараду з питань реалізації на Львівщині програм транскордонного співробітництва та мікропроектів

Сьогодні, 24 листопада, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин провів робочу зустріч із виконавчим директором Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галиною Литвин та головою Самбірської районної ради Віталієм Кімаком.

Під час зустрічі Олександр Ганущин обговорив питання стосовно реалізації на Львівщині програм транскордонного співробітництва та мікропроектів місцевого розвитку.

Зокрема, виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин повідомила про проведену роботу Асоціації стосовно налагодження транскордонного співробітництва в межах Карпатського єврорегіону, а також про заходи, які заплановано провести в цьому напрямку вже у найближчому часі.

Своєю чергою, голова обласної ради акцентував увагу присутніх на важливості для Львівської області реалізації міжнародних програм, на які передбачені кошти Європейського Союзу і які сприятимуть всебічному розвитку територій нашого регіону.

Водночас, учасники зустрічі озвучили очільникові обласної ради інформацію щодо проведеної роботи в частині реалізації програм мікропроектів у поточному році, а також про напрацювання для реалізації такої програми вже у 2016 році.

Нагадаємо, Львівська обласна рада ініціювала проведення конкурсу мікропроектів місцевого розвитку для вирішення місцевих проблем та створення умов для сталого розвитку громад ще у 2011 році. Цей конкурс реалізовується відповідно до рішення обласної ради від 28 лютого 2011 року № 387.