Турецький бізнес ознайомиться з потенціалом Львівської області

23.05.2016
Турецький бізнес ознайомиться з потенціалом Львівської області

Питання налагодження співпраці в енергетичні сфері, сільському господарстві, торгівлі та туризмі обговорили під час зустрічі голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні Йонет Джан Тезель у п’ятницю, 20 травня.

Голова обласної ради ознайомив турецьких дипломатів з потенціалом Львівщини. «Ми зацікавлені у залученні інвестицій в область, зокрема в індустріальні парки, - зазначив Олександр Ганущин. – Особливу увагу приділяємо розбудові дорожньої інфраструктури та митних переходів, бо вважаємо, що інвестор піде туди, де є добре розвинена інфраструктура. Щодня ми стаємо ближчими до Європи».

За його словами, на Львівщині є хороші умови для ведення бізнесу, а влада всіляко сприяє підприємцям, які вирішили відкрити своє виробництво саме тут. До прикладу, японська компанії «Фуджікура» запустила свій завод у Яворівському районі всього за 5 місяців.

В свою чергу Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні Йонет Джан Тезель розповів, що турецька делегація прибула в Україну на заходи у зв’язку зі 100-річчям загибелі османських/турецьких воїнів на території Західної України під час Першої світової війни.

У цьому році відзначається 100-а річниця надання підтримки Османською Імперією Німеччині та Австро-Угорщині на Галицькому фронті під час Першої Світової Війни та загибелі близько 8 тисяч османських воїнів, які полягли на території сучасної Західної України в боях з російськими військами. Османські воїни, які загинули на Західній Україні, поховані на 6 турецьких захороненнях, що знаходяться у згаданому регіоні.

На завершення Олександр Ганущин подякував Туреччині за підтримку України в її боротьбі за територіальну цілісність і незалежність, та додав, що депутатський корпус цікавить також співпраця та обмін досвідом між самоврядними органами Львівщини і Туреччини.