Після реорганізації низки медичних закладів керівників обиратимуть на конкурсі

19.05.2016
Після реорганізації низки медичних закладів керівників обиратимуть на конкурсі

На черговому пленарному засіданні сесії Львівської обласної ради буде внесено пропозицію про прийняття у спільну власність територіальних громад області будівель та майна наркологічного та психіатричного відділень КЗ Самбірська центральна районна лікарня".

Про це йшлося під час засідання   постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради у середу, 18 травня.

Також на розгляд депутатського корпусу члени комісії вирішили винести питання, які стосуються реорганізації екстреної медичної допомоги та шкірно-венерологічної служби Львівської області.

«Моя позиція незмінна, - підкреслив голова постійної комісії Михайло Гичка. - Керівники повинні бути обрані лише на конкурсній основі, а жоден працівник не повинен втратити роботи».

Окрім того, на прохання Західноукраїнського об`єднання батьків "Крок вперед" звернулись з листом до Львівської митниці з проханням посприяти у безперешкодному перевезенні через кордон спеціалізованого харчування для дітей хворих на фенілкетонурію, оскільки таких продуктів в Україні не виробляють.