Львівська обласна рада затвердить перелік об'єктів для приватизації

18.05.2016
Львівська обласна рада затвердить перелік об'єктів для приватизації

Під час наступного засідання сесії Львівської обласної ради на розгляд депутатів буде винесено питання про затвердження переліку об'єктів спільної власності територіальних громад області, що пропонуються для приватизації.

"Цьогоріч вперше перелік об'єктів, які пропонуються для приватизації, було обговорено на громадських слуханнях. Відтак, кожен міг висловити свої думки чи зауваження щодо того чи іншого об'єкту. Профільна комісія ретельно опрацювала всі пропозиції", - зазначив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

За його словами, було враховано низку пропозицій, що стосувалися доцільності приватизації тих чи інших обєктів.

Зокрема, Львівська обласна рада передасть деякі об'єкти нерухомості на баланс місцевим громадам. В першу чергу йдеться про громади, які мають можливість власними силами забезпечити ефективне утримання та використання таких об’єктів.

Як зазначив Володимир Гірняк, ще однією особливістю цьогорічного приватизаційного процесу є його спрямованість передусім на конкурентні способи приватизації – аукціони та конкурси. Зокрема, шляхом аукціону передбачається продати 17 об’єктів. На конкурс виставляється три об’єкти, серед яких, наприклад, КП «Львівська обласна книжкова друкарня», що на вулиці Пекарській у Львові.

Також кілька об’єктів (переважно невеликої площі) зможуть викупити орендарі.