Пам’ять про наших героїв має жити вічно, - Олександр Ганущин на відкритті пам’ятника нацгвардійцям

17.05.2016
Пам’ять про наших героїв має жити вічно, - Олександр Ганущин на відкритті пам’ятника нацгвардійцям

Сьогодні, 17 травня, у військовій частині 3002 відкрили стелу бійцям 2 Галицької бригади Національної Гвардії України. Розмістили пам’ятні дошки поруч з пам’ятником генерал-майору Сергію Кульчицькому.

На стелі викарбувані імена Івана Попіля, Андрія Соколенка, Тараса Кончевича, Олега Дідушка, а також волонтера Володимира Бондара, який загинув разом з іншими Героями 17 травня 2015 року неподалік Попасної у наслідок вибуху на фугасі.

«Пам’ять про наших Героїв має жити вічно! Прикметно, що стелу нашим воїнам відкрито поруч із пам’ятником їхньому бойовому генералу Кульчицькому. Також радий був бачити на відкритті меморіалу Андрія Романчака. Цей хлопець був присутній під час страшної трагедії під Попасною. Дякуємо Богові, що залишився живим. Слава нашим Героям», - наголосив під час свого виступу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

На відкритті стели також були присутні заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний, депутати облради, родини загиблих Героїв, нацгвардійці, представники міської влади, духовенство та громадськість.