Голова обласної ради взяв участь у панельній дискусії «730 днів – від Євромайдану до реформ»

21.11.2015
Голова обласної ради взяв участь у панельній дискусії «730 днів – від Євромайдану до реформ»

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин взяв участь у панельній дискусії «730 днів – від Євромайдану до реформ», яка відбулася 21 листопада у Музеї визвольної боротьби у Львові.

Спікери розпочали дискусію, яка пройшла у День Гідності та Свободи, другої річниці початку Революції Гідності України, з відповіді на запитання про те, як для кожного з них починався Євромайдан. Далі відбулася розмова про здобутки і про те, що не вдалося зробити за час, який минув від Революції Гідності, чому не покарані ті, хто розганяв Майдан тощо.

До участі у дискусії запросилистудентів, учасників Революції Гідності, представників громадських організацій, інтелектуалів, діячів культури.

Відзначимо, що спікерами дискусії були Мирослав Маринович, дисидент, проректор Українського католицького університету, учасник Несторівської експертної групи та ініціативи «Першого грудня»; Софія Федина, політолог, голос Львівського Євромайдану; Вікторія Бриндза, старший аналітик компанії pro.mova, учасник Несторівської експертної групи, досліджує цінності українського суспільства; Отар Довженко, журналіст, викладач, керівник прес-центру Львівського Євромайдану, активіст бойкотного руху; Тарас Кремінський, командир третього батальйону патрульної поліції Львова. Модерував дискусію Алім Алієв, співзасновник громадської ініціативи «Крим SOS».