У Львові на благодійному концерті збирали кошти для бійців АТО

14.05.2016
У Львові на благодійному концерті збирали кошти для бійців АТО

Благодійний концерт «Вільні, бо єдині», під час якого збирали кошти на лікування та реабілітацію українських воїнів АТО, зібрав повний зал Національного академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької у суботу, 14 травня. Проходив захід під патронатом голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, а ініціював і організував -  фонд «Добрий брат».

У своєму виступі голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин подякував усім, хто долучився до благородної ініціативи.

«Ваша активна діяльність та безкорислива допомога є вкрай важливою для наших учасників АТО, які потребують лікування чи реабілітації тут в Україні і за кордоном, - зазначив Олександр Ганущин. – Разом з усім депутатським корпусом ми вдячні вам».

Голова ЛОР нагородив Подякою обласної ради Президента благодійного фонду "Добрий брат" Маріуша Марковського.

Окрім того, під час перерви в холі театру відбувся аукціон, на якому продавалироботи львівських художників і збирали кошти для бійців АТО.

Виступити безкоштовно зголосилися такі відомі артисти як  Павло Табаков, Оксана Муха, Христина Панасюк, Тетяна Піскарьова, Олеся Киричук, народний хор «Орфей» та інші.

На заході були присутні представники бізнесу, депутати обласної ради, учасники АТО, дипломати, духовенство.