Олександр Ганущин взяв участь у відкритті українсько-польського форуму

12.05.2016
Олександр Ганущин взяв участь у відкритті українсько-польського форуму

Сьогодні, 12 травня, у НУ «Львівська політехніка» розпочався ІI Українсько-польський науковий форум «Європейська інтеграція та національна ідентичність: інституційний і ціннісний виміри».

Форум є спільним проектом Інституту політичних наук Вармінсько-Мазурського університету (Ольштин, Польща) та Інституту гуманітарних і соціальних наук НУ «Львівська політехніка» (Львів, Україна).

У відкритті форуму взяв участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, який привітав учасників заходу від імені депутатського корпусу і побажав плідної та результативної роботи.

Впродовж двох днів науковці планують обговорити такі питання: політична та інституційна адаптація до євроінтеграції, створення наднаціональної колективної ідентичності «європеєць», статус етнічних та національних меншин, умови формування європейської ідентичності українців та визначення пріоритетів, які сприятимуть повноправному членству України в європейській спільноті.

Окрім пленарних та секційних засідань в межах форуму заплановано проведення круглого столу на тему «Етнічні та національні меншини України та Польщі».