Питання реалізації мікропроектів місцевого розвитку обговорили на засіданні Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини»

10.05.2016
Питання реалізації мікропроектів місцевого розвитку обговорили на засіданні Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини»

Про підсумки обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області у 2016 році йшлося сьогодні, 10 травня, під час засідання Правління Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» під головуванням голови Львівської обласної ради, голови ОАМР «Ради Львівщини» Олександра Ганущина та за участі голів районних рад та мерів міст обласного значення.

Голова обласної ради наголосив присутнім керівникам місцевих рад на тому, що після обрання переможців у конкурсі мікропроектів, зараз на місцевому рівні потрібно підтримати і допомогти реалізувати ініціативи громад. «Вперше на конкурс подалася рекордна кількість проектів – 1419, з яких конкурсна комісія відібрала 647, - зазначив Олександр Ганущин. – Тепер на цьому етапі важливо запустити сам процес реалізації цих мікропроектів, скерувати передбачені кошти місцевих бюджетів, здійснювати візуалізацію усього процесу, щоб до кінця червня побачити реальну картину щодо втілення в життя запропонованих ініціатив».

За його словами, опісля освоєння власних коштів, громади отримають фінансування з обласного бюджету, яке передбачене у сумі 51 мільйонів гривень.

Окрім того, голова ЛОР повідомив, що підготовка до нового конкурсу мікропроектів розпочнеться у жовтні-листопаді цього року.