У День Гідності та Свободи у Львові молитимуться на могилах Героїв та проведуть віче

20.11.2015
У День Гідності та Свободи у Львові молитимуться на могилах Героїв та проведуть віче

З нагоди Дня Гідності та Свободи України, а також другої річниці початку Революції Гідності у Львові заплановано проведення низки заходів.

У суботу, 21 листопада, о 10.30 на Личаківському кладовищі відбудеться покладання квітів до могил загиблих під час Революції Гідності й АТО та молитва за загиблими Героями.

О 12.00 запланована панельна дискусія «730 днів – від Євромайдану до реформ», яка відбуватиметься у Музеї визвольної боротьби.

Окрім того о 14.30 біля пам’ятника Т. Шевченку у центрі Львова розпочнеться «Молитовний Майдан» – спільна екуменічна молитва. Опісля відбудеться віче за участю керівництва області, громадськості, учасників Революції Гідності. По закінченню віча заплановано висадження на площі навпроти пам’ятника Т. Шевченку саджанця дуба.

У цей день на місці львівського Євромайдану буде розташований намет, у якому проходитиме акція «Спогад та поступ». А впродовж 21 та 22листопада на площі триватиме акція «Пошта Майдану».

Також у неділю, 22 листопада, на проспекті Свободи буде організовано мистецьку виставку «Художник на Майдані: минуле і сьогодення». Окрім цього, на середу, 25 листопада, заплановано проведення конференції «Залучення громадянського суспільства в процеси децентралізації».