Студентам-правникам із Польщі провели екскурсію сесійною залою Львівської обласної ради

29.04.2016
Студентам-правникам із Польщі провели екскурсію сесійною залою Львівської обласної ради

У п’ятницю, 29 квітня, молоді правники з Республіки Польща відвідали зал засідань Львівської обласної ради. Студенти прибули до Львова з навчальним візитом у межах Програми Європейська асоціація студентів права – ELSA.

Гостям з Польщі розповіли історію будівлі обласної ради, про те як відбуваються пленарні засідання сесії ЛОР, скільки налічує обранців депутатський корпус, а також про те, що саме у цьому залі відбуваються важливі зустрічі та наради керівництва держави та області.

Студенти-правники перебувають у Львові уже впродовж чотирьох днів. «За цей час гості з Польщі відвідали різні державні установи, побували у Львівському національному університеті, а також мали різноманітні екскурсії містом, - розповів представник організації ELSA Львів Михайло Бакай. – Відтак студенти юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка матимуть нагоду побувати з таким же візитом у  Республіці Польща».

Довідка:

Європейська Асоціація Студентів Права — ELSA — найбільша у світі організація, яка об'єднує студентів права та молодих правників, більш ніж 32.000 студентів права та молодих правників у 200 університетах в 42 країні Європи. Заснована організація у 1995 році.