Відбулися громадські слухання щодо приватизації об'єктів спільної власності

19.04.2016
Відбулися громадські слухання щодо приватизації об'єктів спільної власності

      Орієнтовний перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Львівщини, які пропонують до приватизації,  сьогодні розглянули на громадських слуханнях. Пропонованих об’єктів у списку кілька десятків. В управлінні майном спільної власності Львівської обласної ради кажуть площа пропонованих приміщень понад 14 тисяч квадратних метрів.  Список виставлених приміщень викликав суперечки, відтак сьогодні заслухали побажання та пропозиції депутатів, громадських активістів, орендарів тих об’єктів, які пропонують до приватизації.

          Начальник управління майном спільної власності ЛОР Микола Бандра переконує, усі приміщення ретельно оглянули, багато з них потребують ремонту. Деякі об’єкти управління має на меті продати з аукціону, або після конкурсу, деякі продати орендарям. Депутат Львівської обласної ради Інна Свистун переконана, що ухвала потребує доопрацювання, тому виносити її на розгляд сесії завчасно. « Ми подивилися усі львівські приміщення, які є у переліку, практично по кожному є питання. Ця ухвала потребує доопрацювання, тому ми проти, щоб її розглядали депутати на сесії», зазначила Інна Свистун.

    Громадські активісти пропонують не поспішати з приватизацією приміщень за межами Львова, на їх думку потрібно дослухатися до думки громад, щодо подальшого використання об’єктів.

     Головуючий на громадських слуханнях  заступник голови ради Володимир Гірняк зазначив, що усі пропозиції, усі зауваження будуть враховані. Профільна комісія ще раз ретельно перевірить кожне запропоноване для приватизації приміщення, і лише після цього рішення прийматиме сесія обласної ради.