Богдан Гагалюк: Програми потрібні, але їх слід доопрацювати

14.04.2016
Богдан Гагалюк: Програми потрібні, але їх слід доопрацювати

  Постійна комісія  з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики на сьогоднішньому засіданні розглянула дві програми, які повинні затвердити депутати на сесії обласної ради. Голова комісії Богдан Гагалюк переконаний, що програми вкрай потрібні для Львівщини, але такими їх не можна приймати.

   Програма конкурентноспроможності Львівської області, над якою працювали фахівці департаменту економічної політики ОДА спровокувала дискусію між депутатами та розробниками. Загальний бюджет програми  4 мільйони гривень. За ці кошти розробники планують розвивати промисловість, залучити інвесторів та основне підтримати малий бізнес. Саме на підтримку підприємців передбачено 55 відсотків коштів.

     Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин каже, програма цікава, але не до кінця збалансована. Важко зрозуміти на яких інвесторів розраховують розробники на внутрішніх чи зовнішніх.  І таких розбіжностей в програмі чимало. Тому депутати запропонували програму доопрацювати та заслухати на наступному засіданні комісії.

      Ще одну програму, яка передбачає  енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2020 роки депутати також скерували на доопрацювання.