Лікарня в Радехові потребує негайного ремонту

11.04.2016
Лікарня в Радехові потребує негайного ремонту

          Постійна комісія з питань охорони здоров»я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради провела виїзне засідання в Радехівській районній центральній  лікарні. Депутати ознайомилися з роботою медичного закладу.  За словами голови комісії Михайла Гички лікарня потребує ремонту, харчування хворих незадовільне. Великою проблемою є брак кваліфікованих працівників та недостатнє фінансування медичного закладу. Щоб вирішити проблему депутати пропонують залучити інвесторів та звернулися до комісії з питань бюджету Львівської обласної ради з проханням виділити кошти на закінчення реконструкції гінекологічного відділення Радехівської  РЦЛ.

       Михайло Гичка спростував чутки про закриття лікарні в селищі міського типу Лопатин, але беручи до увагу невелику субвенцію на медичну галузь з Державного бюджету на 2016 рік, радить провести оптимізацію і утворити денний стаціонар. Так, за словами депутата, можна буде зекономити частину коштів.

  Комісія обласної ради рекомендувала департаменту охорони здоров’я ОДА спільно з керівництвом лікарні розробити план покращення надання мешканцям району медичної допомоги.