Жеребкування визначило склад конкурсних комісій з проведення конкурсів на заміщення посад директорів трьох комунальних закладів

08.04.2016
Жеребкування визначило склад конкурсних комісій з проведення конкурсів на заміщення посад директорів трьох комунальних закладів

Сьогодні, 8 квітня у Львівській обласній раді відбулося публічне жеребкування серед представників громадських організацій для визначення кандидатів до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директорів комунальних закладів культури – Культурно-Мистецького Центру «Львівський палац мистецтв» та «Львівський історичний музей», а також до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду головного лікаря комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ».

При жеребкуванні був присутній заступник голови обласної ради Володимир Гірняк.

За результатами жеребкування до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора КМЦ « Львівський палац мистецтв» стали Ольга Сало, Мар’яна Куземська-Данилюк та Микола Грималюк.

До конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора Львівський історичний музей увійдуть Роман Яців, Юрій Дубик та Наталія Дзюбенко.

Жереб визначив також, хто з представників громадських організацій увійде до конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду головного лікаря «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит». Ними стали Олег Ковальський, Юрій Білий.

На завершення Володимир Гірняк подякував представникам громадських організацій за активну участь: «Можливо, що жеребкування – це не найкращий спосіб. Але іншого нема».