Олександр Ганущин взяв участь в тренінгу для представників органів місцевого самоврядування

07.04.2016
Олександр Ганущин взяв участь в тренінгу для представників органів місцевого самоврядування

Сьогодні у Львові розпочав роботу дводенний тренінг для представників органів місцевого самоврядування.

З метою підвищення професійного рівня посадових осіб районних та обласних рад – членів Української асоціації районних та обласних рад команда Ресурсного центу організувала у Львові тренінг для керівників органів місцевого самоврядування Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-франківської, Закарпатської та Чернівецької областей.

Як зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, цей семінар яскраво відрізняється від всіх інших форумів тим, що побудований не на теоретичних дискусіях, а порушує реальні проблеми і дає механізми їх вирішення.

"Сьогодні ми обговорювали реальні проблеми об'єднаних територіальних громад, зокрема, говорили про проблеми освіти і медицини. Розмежування надання медичних послуг між первинною, вторинною і третинною ланкою викликає багато проблем. Маємо чітко зрозуміти, як зміниться потік хворих з утворенням ОТГ, тому на завтра я вже запланував зустріч з головою комісії охорони здоров'я обласної ради Михайлом Гичкою, начальником обласного управління здоров'я Богданом Чечоткою, начальником департаменту фінансів Олегом Демківим та заступником голови ОДА Юрієм Підлісним", - зазначив Олександр Ганущин.

Окрім того учасники тренінгу піднімали питання долі об'єднаних територіальних громад, які не відповідають контрольним показникам і не мають достатнього для нормального функціонування бюджету.

Також Олександр Ганущин висловив стурбованість тим, що на парламентському рівні зупинився процес прийняття законів щодо децентралізації, які могли би бути прийняті і без внесення змін до Конституції України.