Перша група атошників сьогодні поїде в Іспанію

05.04.2016
Перша група атошників сьогодні поїде в Іспанію

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся з учасниками бойових дій, які сьогодні від'їжджають в іспанське місто Малага для відпочинку та реабілітації. Така можливість з'явилася  в атошників завдяки старанням голови обласної ради.

Співпраця з дипломатичними установами та об'єднаннями українців за кордоном виливається в конкретні добрі справи.  Так, зокрема, українці Іспанії вже придбали реанімобіль для українських військових, а тепер готові прийняти шістьох учасників бойових дій.

"Це лише перша група, і лише з шести осіб, але я переконаний, що їх буде значно більше. Наступна група вже незабаром поїде в Прибалтику", - зазначив Олександр Ганущин.

Як розповіла Ірина Яремко, представник ГФ Народна самооборона Львівщини: "це приватні особи, які є вихідцями з України, а зараз проживають в Іспанії висловили бажання прийняти наших хлопців в себе. Загалом хлопці пробудуть в Іспанії 10 днів - з 6 до 16 квітня. В них буде насичений графік. Будуть різноманітні зустрічі з українцями Іспанії і, звичайно, відпочинок".

В групі є представники 3 окремого мотопіхотного батальйону (колишній батальйон територіальної оборони Львівщини), 24 механізованої бригади та Айдару.