Заньківчани подякували Олександрові Ганущину

05.04.2016
Заньківчани подякували Олександрові Ганущину

До голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина завітали актори Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької та Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, які сьогодні повернулися зі Сходу України.

Як розповів керівник концертної програми СОНЦЯ СХІД Тарас Лисак, кавер-гурт The Rohjes, який складається з акторів театру імені Марії Заньковецької та Народний артист України, соліст Львівської опери Олег Лихач дали  10 концертів в Луганській та Донецькій області. За п'ять днів артисти відвідали Сєвєродонецьк, Сватове, Краматорськ, Кремінну та Словянськ, давши 4 концерти для цивільного населення та 6 для українських військових.

Театрали подякували голові обласної ради за сприяння в реалізації цього проекту, зокрема, генеральний директор театру імені Марії Заньковецької Андрій Мацяк, зазначив: "Дякуємо, пане голово, Вам і депутату обласної ради Андрію Думі за допомогу із забезпеченням транспортом. Це не перша і не остання поїздка наших акторів на Схід. Зараз ще одна група наших акторів перебуває на другому кінці світу - в Америці. Вони там заробляють кошти на машину швидкої допомоги для наших військових. Це вже стан нашої душі. Інакше ми вже не можемо. Вже наступного тижня повеземо на Схід майстер-класи з писанкарства. Дякуємо Вам за допомогу та підтримку. Ми готові до нових спільних проектів для допомоги нашим військовим".

В свою чергу Олександр Ганущин та Парасковія Дворянин подякували акторам та пообіцяли сприяння благородній місії. "Дякую вам, що долучаєтеся до спільної справи. Це що ви робите, є там так само потрібне, як і те що роблять наші військові. Я думаю, що мусимо віднайти місце в заходах обласної ради та обласної адміністрації для вашої роботи".

Також Олександр Ганущин домовився з заньківчанами про майбутні спільні поїздки в зону проведення АТО.