Львівська обласна рада підтримала захід для дітей з синдромом аутизму

04.04.2016
Львівська обласна рада підтримала захід для дітей з синдромом аутизму

 

 

У рамках соціального проекту «Львів у блакитному» для дітей з синдромом аутизму на базі Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І—ІІ ступенів «Довіра» 1 квітня 2016 року відбувся унікальний захід - «ДИТЯ ВЕСЕЛКИ», ідея якого народилась завдяки Уляні Дорош, депутата Львівської обласної ради.

Ідея полягає в проведенні свята для діток з психомоторними розладами. Основне завдання суспільства,батьків,які мають таких особливих діточок—це максимально адаптувати їх до життя та до взаємодії з навколишнім світом. Завдяки небайдужим людям, проект "Дитя Веселки" вдасться реалізувати і 60 дітей-аутистів разом з батьками відвідають дельфінарій "Оскар" в Трускавці. Хочемо звернути увагу громадськості, а також ЗМІ на проблему цих дітей, оскільки, на даний момент, вона є поза увагою.

Висловлюємо щиру подяку Львівській обласній раді,Львівській обласній державній адміністрації, дельфінарію "Оскар" що у м. Трускавець та ГО «ГАРМАТА».

Разом ми сила!

2 квітня у світі визнано Днем поширення інформації про проблеми аутизму. Цю дату було встановлено резолюцією Генеральної асамблеї ООН від 21 січня 2008 року з метою підкреслення необхідності допомагати людям з цим невиліковним розладом, а також підвищення рівня їх життя.