Відбулося засідання Підготовчої групи з проведення I сесії Львівської обласної ради VII скликання

19.11.2015
Відбулося засідання Підготовчої групи з проведення I сесії Львівської обласної ради VII скликання

17 листопада відбулося засідання Підготовчої групи з проведенняI сесії Львівської обласної радиVII скликання.

На ньому було розглянуто питання „Про заміну представника від Львівської обласної регіональної організації Політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП"; „Про внесення змін до проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VIIскликання в частині розгляду питання № 11 "Про фінансування коштів для надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у грудні 2015 року"; „Про інформацію щодо питань №№ 4 та 5 проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VIIскликання”; „Про інформацію щодо питань №№ 6 та 7 проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VIIскликання”; „Про доповнення питань №№ 2 та 3 проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VIIскликання”.

Подаємо Протокол № 2 засідання Підготовчої групи з проведення I сесії Львівської обласної ради VII скликання.

Протокол № 2

засідання Підготовчої групи

з проведення I сесії Львівської обласної ради VII скликання

 

17.11.2015                                                    м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб.  307

Присутні:

– представники політичних партій, які ввійшли до складу нової Львівської обласної ради VIIскликання:

з/п

Прізвище, ім'я,

по батькові

Назва партії

 1.       

Ганущин Олександр Олександрович

БПП "Солідарність"

 1.       

Дзюдзь  Михайло Семенович

БПП "Солідарність"

 1.       

Кеньо Катерина Іванівна

БПП "Солідарність"

 1.       

Гичка Михайло Михайлович

БПП "Солідарність"

 1.       

Дворянин Парасковія Ярославівна

Об'єднання "Самопоміч"

 1.       

Кізима Роман Михайлович

Об'єднання "Самопоміч"

 1.       

Собко Іван Михайлович

Об'єднання "Самопоміч"

 1.       

_________________________

ВО "Свобода"

 1.       

Балицький Олексій Михайлович

ВО "Свобода"

 1.                         

_________________________

ВО "Свобода"

 1.                         

Гудима Юрій Іванович

ВО "Батьківщина"

 1.                         

Комарницький Ігор Михайлович

ВО "Батьківщина"

 1.                         

Гірняк Володимир Олегович

Громадянська позиція

 1.                         

Телішевський Ігор Зіновійович

УКРОП

 1.                         

Візняк  Юрій Ярославович

Радикальна Партія Олега Ляшка

 1.                         

Білоус Андрій Васильович

Громадський рух "Народний Контроль"

 1.                         

Гагалюк Богдан Миколайович

Народний Рух України

– керуючий справами Львівської обласної ради – Захаревич Є.В.;

– голова Львівської обласної виборчої комісії – Щур М.В.;

– Гутник Андріян Юрійович – ВО "Свобода".

 

Всього  –  18 осіб.

СЛУХАЛИ:

Про порядок денний ІІ засідання Підготовчої групи з проведення I сесії Львівської обласної ради VII скликання.

ВИСТУПИВ:

О. Ганущин – запропонував затвердити порядок денний ІІ засідання Підготовчої групи з проведення I сесії Львівської обласної ради VII скликання:

 

 1.                 Про заміну представника від Львівської обласної регіональної організації Політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП".
 2.                 Про внесення змін до проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VIIскликання в частині розгляду питання № 11 "Про фінансування коштів для надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у грудні 2015 року".
 3.                 Про інформацію щодо питань №№ 4 та 5 проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VIIскликання.
 4.                 Про інформацію щодо питань №№ 6 та 7 проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VIIскликання.
 5.                 Про доповнення питань №№ 2 та 3 проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VIIскликання.
 6.                 Різне.

 

О. Ганущин – запропонував питання "Про затвердження Положення про постійні комісії Львівської обласної ради" розглянути у порядку денному І сесії обласної ради за № 15 та слухати на ІІ пленарному засіданні І сесії Львівської обласної ради VIIскликання.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію О. Ганущина:

"за" - 15, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.

 

ВИРІШИЛИ:

Затвердити вищеназваний порядок денний ІІ засідання Підготовчої групи з проведення I сесії Львівської обласної ради VII скликання.

 

СЛУХАЛИ:

Про заміну представника від Львівської обласної регіональної організації Політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП".

ВИСТУПИЛИ:

О. Ганущин – повідомив присутніх про лист голови Львівської обласної регіональної організації Політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП" І. Телішевського від 17.11.2015 № 15 – щодо заміни представника, делегованого до складу Підготовчої групи з проведення I сесії Львівської обласної ради VII скликання, Стефанишина Ігоря Богдановича на Телішевського Ігоря Зіновійовича.

ГОЛОСУВАЛИ:

За заміну представника:

"за" - 15, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.

 

ВИРІШИЛИ:

Замінити представника від Львівської обласної регіональної організації Політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП" Стефанишина Ігоря Богдановича на Телішевського Ігоря Зіновійовича.

 

СЛУХАЛИ:

Про внесення змін до проекту порядку денного I сесії Львівської обласної ради VII скликання в частині розгляду питання № 11 "Про фінансування коштів для надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у грудні 2015 року".

ВИСТУПИЛИ:

О. Ганущин – запропонував питання № 11 "Про фінансування коштів для надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у грудні 2015 року" проекту порядку денного I сесії Львівської обласної ради VII скликання замінити на "Про внесення змін до Обласних програм Львівської області на 2015 рік", а також винести його на розгляд І пленарного засідання І сесії VІІ скликання обласної ради.

І. Комарницький – запропонував у додатку 1 до проекту рішення "Про фінансування коштів для надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у грудні 2015 року" додати 1 млн грн.

ГОЛОСУВАЛИ:

За основу пропозицію О. Ганущина:

"за" - 12, "проти" - 2, "утрималось" - 1.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію І. Комарницького:

"за" - 2, "проти" - 1, "утрималось" - 12.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція не ухвалюється.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію О. Ганущина в цілому:

"за" - 13, "проти" - 1, "утрималось" - 1.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.

 

ВИРІШИЛИ:

Внести зміни до проекту порядку денного I сесії Львівської обласної ради VII скликання, а саме: питання № 11 "Про фінансування коштів для надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у грудні 2015 року" замінити на "Про внесення змін до Обласних програм Львівської області на 2015 рік", а також винести його на розгляд І пленарного засідання І сесії VІІ скликання обласної ради.

 

СЛУХАЛИ:

Про інформацію щодо питань №№ 4 та 5 проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VII скликання.

ВИСТУПИЛИ:

О. Ганущин – проінформував стосовно питання № 4 "Про обрання голови Львівської обласної ради VII скликання". Наголосив, що за результатами пропозицій представників політичних партій, обраних до Львівської обласної ради VII скликання, кандидатури на посаду голови Львівської обласної ради VII скликання подаватимуть БПП "Солідарність" та ВО "Свобода".

Також проінформував стосовно питання № 5 "Про обрання першого заступника та заступника голови обласної ради". Наголосив, що за результатами пропозицій представників політичних партій, обраних до Львівської обласної ради VII скликання, кандидатури на посаду першого заступника голови Львівської обласної ради VII скликання подаватиме Об'єднання "Самопоміч" та ВО "Свобода"; на заступника голови Львівської обласної ради VII скликання – Громадянська позиція за підтримки Народного Руху України та Громадського руху "Народний контроль", а також ВО "Свобода".

Ю. Гудима – зазначив, що  ВО "Батьківщина" також подаватиме свою кандидатуру на посаду заступника голови Львівської обласної ради VII скликання.

 

ВИРІШИЛИ:

Інформацію щодо питань №№ 4 та 5 проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VII скликання взяти до відома.

 

СЛУХАЛИ:

Про інформацію щодо питань №№ 6 та 7 проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VII скликання.

ВИСТУПИЛИ:

О. Ганущин – проінформував стосовно питання № 6 "Про створення постійних комісій обласної ради". Наголосив, що за результатами консультацій між  представниками політичних партій, обраних до Львівської обласної ради VII скликання, окрім Радикальної Партії Олега Ляшка та ВО "Свобода", які визначатимуться із пропозиціями до 18.11.2015, визначено перелік таких постійних комісій обласної ради, а саме:

– з питань бюджету, соціально-економічного розвитку;

– з питань  дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури;

– з питань законності, правоохоронної діяльності та військових проблем;

– з  питань охорони здоров’я, материнства;

– з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації;

–  з питань екології, природних ресурсів та рекреації;

– з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики;

– з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв'язку;

– з питань євроінтеграції,  регуляторної політики, зовнішньо-економічної діяльності, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном;

– з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики;

– з питань комунального майна та приватизації;

–  з питань освіти і науки;

– з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради.

– з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму;

–  з питань розвитку села та АПК;

– з питань дотримання прав людини та соціального захисту.

Також проінформував, що за результатами додаткових консультацій перелік та предмет відання постійних комісій може бути змінено. За результатами консультацій представників Підготовчої групи буде проінформовано в четвер 19.11.2015 на ІІІ засіданні вищеназваної групи.

Проінформував стосовно питання № 7 "Про обрання постійних комісій обласної ради". Наголосив, що за результатами консультацій між  представниками політичних партій, обраних до Львівської обласної ради VII скликання, окрім Радикальної Партії Олега Ляшка та ВО "Свобода", які визначатимуться із пропозиціями до 18.11.2015, визначено голів постійних комісій обласної ради від політичних партій, а саме:

з питань бюджету, соціально-економічного розвитку

БПП "Солідарність"

з питань  дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури

БПП "Солідарність"

з питань законності, правоохоронної діяльності та військових проблем

БПП "Солідарність"

з  питань охорони здоров’я, материнства

БПП "Солідарність"

з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації

БПП "Солідарність"

з питань екології, природних ресурсів та рекреації

Громадський рух "Народний контроль"

з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики

Народний Рух України

з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв'язку

Об'єднання "Самопоміч"

з питань євроінтеграції,  регуляторної політики, зовнішньо-економічної діяльності, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном...

Об'єднання "Самопоміч"

з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики

Об'єднання "Самопоміч"

з питань комунального майна та приватизації

ВО "Батьківщина"

з питань освіти і науки

ВО "Батьківщина"

з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради

УКРОП

з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму

 

з питань розвитку села та АПК

 

з питань дотримання прав людини та соціального захисту

 

        

О. Ганущин – проінформував, що за результатами додаткових консультацій, які будуть проведені, в четвер 19.11.2015 буде остаточно проінформовано про керівний склад постійних комісій, які пропонуватимуться на затвердження радою. Запропонував політичним партіям, депутати яких обрані до обласної ради, до 9.00 год. 19.11.2015 подати Підготовчій групі заяви депутатів про внесення їх до складу постійних депутатських комісій обласної ради.

Ю. Гудима – зазначив, що  ВО "Батьківщина" також подаватиме свою кандидатуру на посаду голови постійної комісії з питань бюджету Львівської обласної ради VII скликання.

 

ВИРІШИЛИ:

Інформацію щодо питань №№ 6 та 7 проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VII скликання взяти до відома.

 

СЛУХАЛИ:

Про доповнення питань №№ 2 та 3 проекту порядку денного І сесії Львівської обласної ради VII скликання.

ВИСТУПИЛИ:

О. Ганущин – проінформував стосовно питання № 2 "Про обрання тимчасової президії". За озвученими пропозиціями представників Підготовчої групи від політичних партій, обраних до Львівської обласної ради VII скликання, запропонував тимчасову президію з числа депутатів обласної ради в кількості п’яти осіб – представників партій, які набрали найбільшу кількість голосів на виборах, у такому складі:

1.

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність

Ганущин Олександр Олександрович

2.

Партія "Об'єднання "Самопоміч"

Кізима Роман Михайлович

3.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Панькевич Олег Ігорович

4.

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Гудима Юрій Іванович

5.

Політична партія "Громадянська позиція"

Гірняк Володимир Олегович

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За склад тимчасової президії обласної ради:

"за" - 15, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.

Також проінформував стосовно питання № 3 "Про створення тимчасової лічильної комісії". За озвученими пропозиціями представників Підготовчої групи від політичних партій, обраних до Львівської обласної ради VII скликання, запропонував тимчасову лічильну комісію з числа депутатів обласної ради в кількості семи осіб, у такому складі:

 

 

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Домчак Олег Іванович

 

Партія "Об'єднання "Самопоміч"

Огоновський Юрій Ярославович

 

Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Балицький Олексій Михайлович

 

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Комарницький Ігор Михайлович

 

Політична партія "Громадянська позиція"

Касян Сергій Васильович

 

 УКРОП (Українське об'єднання патріотів) 

Пазин Дмитро Іванович

 

Радикальна партія Олега Ляшка

Буба Євген Іванович

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За склад тимчасової лічильної комісії обласної ради:

"за" - 15, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.

 

ВИРІШИЛИ:

Затвердити вищеназваний склад тимчасової президії та тимчасової лічильної комісії обласної ради.

 

СЛУХАЛИ:

Різне.

ВИСТУПИВ:

О. Ганущин – запропонував внести до порядку денного ІІ засідання Підготовчої групи з проведення I сесії Львівської обласної ради VII скликання питання "Про затвердження схеми розміщення депутатів Львівської обласної ради VIІ скликання у сесійній залі Львівської обласної ради".

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію О. Ганущина:

"за" - 12, "проти" - 2, "утрималось" - 1.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.

 

СЛУХАЛИ:

Про затвердження схеми розміщення депутатів Львівської обласної ради VIІ скликання у сесійній залі Львівської обласної ради.

ВИСТУПИВ:

О. Ганущин – запропонував погодити схему розміщення депутатів Львівської обласної ради VIІ скликання в сесійній залі.

ГОЛОСУВАЛИ:

За основу пропозицію О. Ганущина:

"за" - 12, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію О. Ганущина в цілому:

"за" - 13, "проти" - 2, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.

ВИСТУПИВ:

Є. Захаревич – запропонував представникам Підготовчої групи від політичних партій, обраних до Львівської обласної ради VII скликання, до 13.00 год. 18.11.2015 (каб. № 304) подати поіменну схему розміщення депутатів Львівської обласної ради VIІ скликання в сесійній залі.

 

ВИРІШИЛИ:

Затвердити схему розміщення депутатів Львівської обласної ради VIІ скликання у сесійній залі Львівської обласної ради (додається).

 

 

Голова Підготовчої групи

з проведення Iсесії

Львівської обласної ради

VIIскликання                                                              ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН

 

 

Секретар Підготовчої групи

з проведення Iсесії Львівської

 

обласної ради VIIскликання                                    ВОЛОДИМИР ГІРНЯК