Стратегія Львівської області покликана змінити регіон на краще

28.03.2016
Стратегія Львівської області покликана змінити регіон на краще

Принаймні на це сподіваються розробники документу, який сьогодні презентували громадськості. У Львівській обласній раді відбулося громадське обговорення проекту Стратегії Львівської області до 2020 року.

    Над стратегією понад два роки працювали експерти Міжнародної технічної допомоги, львівські науковці, депутати Львівської обласної ради та фахівці Львівської ОДА. Стратегія Львівщини передбачає п’ять стратегічних цілей:

1. Конкурентноспроможна економіка.

2. Якість життя.

3. Відкриті кордони.

4. Розвинуте село.

5. Туристична привабливість.

Голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради Олег Домчак запропонував створити робочі групи для чіткого моніторингу виконання Стратегії. « До складу робочих груп пропоную ввести працівників департаментів обласної державної адміністрації, профільних комісій обласної ради, експертів. Ми повинні у стислі терміни напрацювати План реалізації Стратегії на середньострокову перспективу на 2016-2018 роки. У подальшому проектні ідеї та технічні завдання мають стати основним вектором для проектів ДФРР, обласних програм, інвестиційних пропозицій, проектів міжнародної технічної допомоги» - сказав Олег Домчак.

 Із проектом Стратегії впродовж двох місяців можна було ознайомитися на сайтах Львівської обласної ради та адміністрації. Саме в електронному вигляді активісти подавали свої пропозиції та зауваження. Тому сьогодні представники громадських організацій, які брали участь в обговорені, схвалили документ і рекомендують голосувати за нього на сесії обласної ради, яка відбудеться 29 березня 2016 року.