Надсучасне медичне обладнання запрацювало в Новояворівській районній лікарні

25.03.2016
Надсучасне медичне обладнання запрацювало в Новояворівській районній лікарні

   Новояворівська районна лікарня отримала надсучасне медичне обладнання. Відтепер мешканцям району не потрібно їздити на обстеження до обласного центру.  Комп'ютерний томограф, апарат УЗД, обладнання для хірургічного та урологічного відділення та ендоскопічно-діагностичне обладнання (усього 15 найменувань)  вже використовують для лікування хворих.  Вартість нового устаткування понад 21 мільйон гривень. Дворічна співпраця в рамках проекту Міжнародної технічної допомоги  у співпраці із обласною радою та обласною адміністрацією,   сьогодні дали результат. Місцеві лікарі кажуть, таке обладнання є не у кожній обласній лікарні.  Підтримали у починаннях районних медиків голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Львівської ОДА Олег Синютка. « Це серйозний прорив, я сподіваюся,  що інші голови міст, районів, головні лікарі переймуть досвід новояворівських медиків. Якщо у кожній лікарні буде таке обладнання, українці стануть здоровішими», - сказав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

  Лікарі наголошують, що обладнання у лікарні абсолютно нове, його вже налаштували фахівці фірми-постачальника і на ньому вже обстежують хворих. Ще кілька місяців тому, щоб пройти обстеження на комп'ютерному томографі мешканці району змушені були кілька днів чекати у черзі та їздити до Львова.  Тепер за допомогою нового устаткування медики виявляють патології, про які раніше лише здогадувалися. За умовами проекту, усі обстеження у лікарні проводитимуть безкоштовно.

    Голова ради Олександр Ганущин оглянув приміщення лікарні та поспілкувався із хворими. Вони запевнили, тепер обстеження відбуваються значно швидше.