В обласній раді пройшли навчання для експертів з оцінювання мікропроектів

25.03.2016
В обласній раді пройшли навчання для експертів з оцінювання мікропроектів

Перед початком навчань, які організувала Львівська обласна рада для експертів з оцінювання мікропроектів, голова обласної ради зустрівся з учасниками навчань. Зокрема Олександр Ганущин наголосив, що експерти мають бути максимально об'єктивними при оцінюванні проектів і повністю відстороненими від будь-яких зовнішніх впливів: "в ці дні, багато людей захоче з вами познайомитися, поспілкуватися. Не піддавайтеся на спокуси. За умовами нашого конкурсу, ваша оцінка є кінцевою, а тому вона мусить бути об'єктивною. Вам за неї відповідати перед громадою області". Також очільник області зазначив: "Було б добре, щоб всі райони були представлені в конкурсі. Особливу увагу звертайте на проекти тих територіальних громад, де залучені спонсорські кошти і, особливо, власні кошти і нефінансовий внесок громади".

Під час навчань експерти ознайомилися з рішеннями Львівської обласної ради щодо конкурсу та з вимогами Положення про Експертну комісію. Також експертам презентували інтерактивну карту Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області, розповіли про методологію оцінювання проектів та технологію виставлення балів.

Після завершення навчання всі експерти підписали декларації неупередженості при проведенні експертної оцінки мікропроектів місцевого розвитку. Цією декларацією експерт, зокрема, зазначає, що не перебуває в шлюбі або родинних стосунках з представниками організацій - учасників Конкурсу; не є депутатом сільської, селищної, міської, об’єднаної територіальної ради, на території якої планується реалізація мікропроектів; не брав участі в підготовці заявок до участі в Конкурсі, не перебуває з організаціями - учасниками Конкурсу в юридичних відносинах, які могли б поставити під сумнів його неупередженість при проведенні оцінювання.

Експерти підтвердили зобов'язання дотримуватись засади конфіденційності та не розголошувати інформацію, що міститься в документах, поданих для оцінювання.

Час на проведення оцінювання визначений з 30 березня до 22 квітня.