Депутати Львівської обласної ради розглядають проект Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року

23.03.2016
Депутати Львівської обласної ради розглядають проект Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року

Відразу три постійні комісії Львівської обласної ради розглянули проект Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року. Це комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації, комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ, та комісія питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем.

Львівщина єдина з поміж областей України, яка ще не затвердила Стратегії розвитку. Депутати вникали в зміст документу, задаючи багато запитань доповідачеві. Така увага до презентації викликана тим, що попередня Стратегія не досягнула поставлених цілей. Хоча представники ОДА посилалися на складний економічний і політичний період в країні, який припав на час реалізації попередньої програми, всі розуміли, і депутати це відзначили, що не було дієвих механізмів реалізації завдань Стратегії.

Також учасники обговорення зазначали, що необхідно розробити систему "маркерів", щоб можна було відслідковувати виконання Стратегії в часі, по галузях, і по районах.

Після тривалого обговорення, депутати підтримали проект Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року та рекомендували винести її на розгляд сесії Львівської обласної ради.