Ярослав Качмарик взяв участь у церемонії вручення обласних премій відомим науковцям та молодим ученим

13.11.2015
Ярослав Качмарик взяв участь у церемонії вручення обласних премій відомим науковцям та молодим ученим

З нагоди Всесвітнього дня науки голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик взяв участь у церемонії  вручення премій обласної ради та обласної державної адміністрації працівникам наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів ІІІ - ІV рівнів акредитації.

Урочиста церемонія відбулася 13 листопада у приміщенні Львівського Будинку вчених. У ній взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, директор департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук, представники наукової еліти Львівщини.

У 2015 році обласні премії призначено відомим ученим і знаним фахівцям – 20 премій розміром 12 200 гривень кожна, а також талановитим молодим ученим і спеціалістам 88 премій розміром 8 560 грн кожна. Серед нагороджених: 17 докторів наук та три кандидати наук, знані фахівці у своїх галузях, і молоді учені – 58 кандидатів наук, один доктор наук, аспіранти та науковці, які завершують дисертаційні дослідження.

Відповідно до рішення Львівської обласної ради, на вище вказані премії з обласного бюджету у 2015 році виділено 1 млн грн.

Вітаючи присутніх науковців із Всесвітнім днем науки від імені голови Львівської обласної ради Петра Колодія, депутатів Львівської обласної та місцевих рад, від усієї громади Львівщини, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик висловив, зокрема, слова вдячності і поваги науці галицькій, львівській і тим, хто творить науковий продукт, хто працює заради майбутнього.