Львівська обласна рада розгляне питання про зміну статусу міста Винники

21.03.2016
Львівська обласна рада розгляне питання про зміну статусу міста Винники

Відбулося засідання постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради. 

Депутати заслухали інформацію начальника департаменту фінансів обласної адміністрації Олега Демківа про виконання обласного бюджету Львівської області за 2015 рік.

Також депутати розглянули низку програм, серед яких, Програма комплексного розвитку території Львівської області на 2016 – 2020 роки та Регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2016 – 2020 роки. Висловивши застереження щодо термінів подачі змін до програм, депутати все ж таки підтримали їх і вирішили винести на розгляд сесії.

Окрім того комісія заслухала клопотання Винниківського міського голову про внесення до порядку денного пленарного засідання сесії Львівської обласної ради питання "Про віднесення міста Винники Львівської області до категорії міст обласного значення" та звернення народного депутата України Дмитра Добродомова з проханням підтримати рішення Винниківської міської ради № 108 від 24.12.2015 стосовно віднесення міста Винники Львівської області до міст обласного значення, а також відповідь Львівської міської ради на лист постійної комісії щодо цього питання. Після обговорення депутати вирішили винести питання Про віднесення міста Винники Львівської області до категорії міст обласного підпорядкування на розгляд сесії обласної ради.

Загалом на комісії розглянули понад три десятки листів, які стосувалися ремонту доріг тадорожнього господарства та півтора десятка звернень у сфері земельних відносин.