Петро Колодій: Ми зобов’язані якнайкраще організувати та провести у Львові матч за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок

13.11.2015
Петро Колодій: Ми зобов’язані якнайкраще організувати та провести у Львові матч за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок

Сьогодні, 13 листопада, відбулось засідання робочої групи з питань проведення у Львові матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок, на якому обговорили основні аспекти організації та проведення цього спортивного дійства.

У обговоренні взяли участь міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, очільник Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий, керівники правоохоронних структур, представники профільних департаментів та шахової федерації.

Впевненість у тому, що Львівщина має потрібний потенціал для проведення матчу за звання чемпіонки світу, висловив очільник обласної ради Петро Колодій: «Я впевнений, що ми докладемо усіх зусиль не просто для того, щоб цей чемпіонат був добре організований, пройшов на високому рівні і сприяв подальшій популяризації шахів в Україні. А насамперед для того, аби Марія Музичук відчувала підтримку земляків, аби на рідній землі вона впевнено змогла захистити свій титул чемпіонки».

Матч за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок відбудеться між чинною чемпіонкою, львів'янкою Марією Музичук та претенденткою на титул китаянкою Хоу Іфань. Він складатиметься з понад 10 ігор та триватиме з 1до 17 березня 2016 року.

Місцем проведення Чемпіонату світу з шахів серед жінок визначили Палац Потоцьких, а церемонії офіційного відкриття та закриття Чемпіонату відбуватимуться у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Як зазначають організатори, аби за перебігом матчу змогло спостерігати якомога більше людей, на вулицях міста будуть встановлені великі екрани, на яких ітиме он-лайн-трансляція гри. Водночас, паралельно із матчем у Львові відбуватимуться інші спортивні та культурні заходи.