Михайло Гичка: « Комісія розглянула понад 300 важливих питань»

17.03.2016
Михайло Гичка: « Комісія розглянула понад 300 важливих питань»

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту прозвітувала про роботу у 2016 році. За цей час було розглянуто та затверджено 10 обласних  Програм, які фінансуються з обласного бюджету. Проведено 10 засідань комісій на яких розглянуто понад 300 питань. Голова постійної комісії Михайло Гичка подякував депутатам. Він переконаний, що завдяки вчасно прийнятим Програмам і медицина і спорт і соціальний захист отримали фінансування, яке вкрай потрібне  для якісної роботи.  Михайло Гичка сподівається, що найближчим часом будуть  кошти для фінансування ще чотирьох програм.

 

  Програми, які розглянуті і підтримані постійною комісією та запропоновані для розгляду на сесії обласної ради, після уточнення показників обласного бюджету 2016 року :

  1. Обласна програма з покращення соціального захисту багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області на 2016-2020 роки;
  2. Регіональна програма з покращення медичної допомоги хворим на первинні імунодефіцити;
  3. Регіональна цільова програма покращення допомоги хворим на хронічну мієлоїдну лейкемію у Львівській області на 2016 рік.
  4. Програма компенсації пільгового проїзду окремим категоріям громадян.