Топ новини

У рамках проекту «Мій тато захищає Україну!» діти учасників АТО побували у львівській «Цукерні»

12.11.2015
У рамках проекту «Мій тато захищає Україну!» діти учасників АТО побували у львівській «Цукерні»

11листопада у рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!», який реалізовується за ініціативи Львівської обласної ради та за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, 16 дітей учасників АТО зі Львова відвідали львівську «Цукерню».

Тут для малечі організували справжнє солодке свято частування. Дітей зустріли привітні працівники закладу, які раді були бачити таких маленьких, ніжних і привітних гостей. Малечу частували Празьким тортиком, випеченим за старим австрійським рецептом, класичним шоколадним бісквітом, соками. 

Діти із захопленням ділилися своїми враженнями від перебування у кафе, а працівники закладу наголошували: «Маленькі гості для нас – це велика радість. Тут діти мають можливість бути всі разом, поспілкуватися одне з одним, знайти нових друзів».

Під час розмови діти розповідали про свої радощі. Зокрема, Іванко, син учасника АТО, розповів про те, що найбільшою радістю для нього було повернення татка з війни додому.

Волонтер проекту «Мій тато захищає Україну!», керівник Львівської міської громадської молодіжної організації «Молода ініціатива» Роман Гасюк  розповів про мету участі їхньої організації в проекті: «Ми хочемо вкотре показати, що про тих дітей, батьки яких захищали і захищають Україну, думають, що їм допомагають і ніхто не тримається осторонь. Найближчим часом ми будемо долучати до проекту Львівської обласної ради заклади розважального типу, щоб зробити приємне багатьом іншим дітям».

Після шоколадної гостини діти вирушили на екскурсію до Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, де для малечі та її батьків було дуже цікаво та пізнавально.

Ця акція – одна із багатьох, які відбуваються в рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!». До проекту підключається щоразу більше волонтерів та партнерів, які пропонують цікаві розважальні, культурно-освітні акції для дітей вояків, котрі зараз боронять східні терени нашої держави.