На бюджетній комісії розглянули більше десяти програм

10.03.2016
На бюджетній комісії розглянули більше десяти програм

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку депутати розглянули дванадцять обласних програм. А саме: Обласну цільову програму фінансування підвищення кваліфікації, Програму розвитку освіти Львівщини 2013-2016 роки, Програму поповнення бібліотечних фондів та бібліотечних проектів на 2016 рік, Програму підтримки Народних домів, Програму підтримки кінематографії, Програму розбудови сфери охорони культурної спадщини Львівської області, Програму комплексного розвитку території Львівської області на 2016-2020 роки, Регіональну програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім", Обласну програму "Сільський спорт", Програму газифікації населених пунктів Львівської області на 2016-2020 роки та Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних робіт.

До кількох програм у депутатів були застереження, які озвучив депутат обласної ради Іван Собко: "ці програми пишуться і приймаються не для обласної ради, чи обласної адміністрації. Вони мають писатися для простих людей. Пересічний мешканець області має прочитавши програму, зрозуміти хто може нею скористатися, куди і які документи необхідно подати, і який механізм її реалізації. Люди мають побачити це в програмі, а не ходити по департаментах і управліннях адміністрації, щоб їм це пояснили". Тож кілька програм депутати попросили доопрацювати до їх розгляду на сесії в частині процедур і механізмів їх реалізації, а Програму комплексного розвитку території Львівської області на 2016-2020 роки вирішили не виносити на чергову сесію.

Окрім того депутати заслухали звіт директора департаменту фінансів обласної адміністрації Олега Демківа про виконання обласного бюджету у 2015 році. Звіт депутати взяли до відома.

Також комісія заслухала голову постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ Юрія Візняка про роботу КП ЛОР "Телекомпанія "Львів-ТБ" та прийняла рішення про виділення додаткових коштів для оплати послуг ДП "Укркосмос".