Кандидати на посаду керівника Львівського перинатального центру виступили перед громадськістю

28.11.2018
Кандидати на посаду керівника Львівського перинатального центру виступили перед громадськістю

У середу, 28 листопада, у Львівській обласній раді відбулися громадські слухання претендентів на посаду директора КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр». 

Зокрема, свої програми розвитку установи в короткостроковій та довгостроковій перспективі на розгляд громадськості представили п’ятеро кандидатів: Ірина Біль, Марія Малачинська, Володимир Лех, Ігор Потапов та Михайло Степанчак. 

Присутні мали можливість задати запитання конкурсантам та висловити власну думку щодо ефективної роботи медичної установи.

 

Відтак наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 5 грудня о 12:00 год. Нового керівника буде призначено рішенням сесії строком на 5 років.

Як відомо, попередній конкурс на директора Львівського обласного перинатального центру було визнано таким, що не відбувся. Жодна із трьох кандидаток не набрала достатньої кількості голосів членів конкурсної комісії. Відтак було оголошено новий конкурс.

Опісля за пропозицією департаменту охорони здоров’я ЛОДА управління майном спільної власності Львівської облради призначило виконувачем обов’язків директора Львівського перинатального центру Ігоря Потапова.

Нагадаємо, Львівський перинатальний центр відкрився за участі Президента України у червні 2018 року після тривалої реконструкції.