На Львівщині стартував процес формування Плану перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

26.11.2018
На Львівщині стартував процес формування Плану перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

Сьогодні, 26 листопада, під керівництвом голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина і голови Львівської ОДА Олега Синютки відбулося засідання Ради регіонального розвитку Львівщини, яке дало старт процесу формування Плану перспективного розвитку територій у Львівській області.

Зауважимо, що у кожному регіоні країни будуть розроблені такі плани перспективного розвитку територій, які міститимуть перелік основних інфраструктурних проектів, об'єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, що мають бути відремонтовані, збудовані, доведені до відповідного рівня експлуатації протягом 2019 – 2021 років.

10769625952_IMG_5508

Відтак під час засідання представили бачення та підхід до розроблення такого середньострокового дороговказу із виконання робіт на різних об’єктах до 2021 року.

Як відомо, за останні чотири роки на Львівщині відремонтували понад 1700 кілометрів доріг, відбулись ремонти на 6 тис соціальних об’єктів.

Додамо, що процес формування перспективного плану включатиме консультації з громадськістю, бюджетними фахівцями та експертним середовищем.

Крім того, присутні заслухали доповідь про хід реформи децентралізації на Львівщині, а також ознайомилися з інформацією військового комісара Львівського обласного військового комісаріату.

Зазначимо, що участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів ОДА, керівники територіальних органів ЦОВВ, міські, сільські, селищні голови, голови ОТГ, керівники правоохоронних органів, представники громадськості та ЗМІ.