Конкурс на посаду керівника лікарні «ОХМАТДИТ» буде відкритим та прозорим

09.03.2016
Конкурс на посаду керівника лікарні «ОХМАТДИТ» буде відкритим та прозорим

   До 20 березня 2016 року Львівська обласна рада оголосить конкурс на посаду головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні «ОХМАТДИТ». Це буде перший публічний конкурс на посаду керівника комунального закладу.

   Щоб спростувати чутки про непрозорість конкурсу, сьогодні з колективом лікарні зустрілися перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин, заступник голови ради Володимир Гірняк, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдан Чечотка,  начальник Управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра,  представник громадської організації.

    «Вибір керівника медичного закладу – це вибір розвитку лікарні на майбутні роки. Ви, як колектив, повинні слідкувати, щоб конкурс був прозорий та відкритий, ви повинні знайти людину, яка б взяла керівництво на себе. Це повинен бути ініціативний керівник, саме від нього залежатиме, як розвиватиметься медичний заклад, яке матиме фінансування та обладнання  комунальна лікарня «ОХМАТДИТ» - сказала Парасковія Дворянин.             Керівники обласної ради  запевнили працівників лікарні у відкритості конкурсу. Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк повідомив, що до складу  конкурсної комісії  увійдуть представники Львівської обласної ради, адміністрації, громадських організацій та колективу. Кандидати повинні відповідати кваліфікаційним вимогам, повинні подати стратегію розвитку закладу та публічно її презентувати. Лише після цього кандидатуру рекомендуватиме конкурсна комісія, а затверджуватимуть депутати на сесії обласної ради.