Увага! Попередження про погіршення погодних умов

22.10.2018
Увага! Попередження про погіршення погодних умов

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у зв’язку з проходженням активних атмосферних фронтів від циклонічної депресії над Скандинавією та вторгненням холодної повітряної маси, 24-25 жовтня на Львівщині очікується погіршення погодних умов:

  • пориви північно-західного вітру 17-22 м/с, а 24 жовтня - місцями 25-28 м/с;
  • зміна фази опадів – дощ з переходом в мокрий сніг та сніг, а 24 жовтня місцями сильний мокрий сніг, сніг та хуртовини;
  • зниження температури повітря – впродовж доби 24 жовтня 2-7°С тепла , 25 жовтня вночі від 3°С морозу до 2°С тепла, вдень 3-8 °С тепла;

Подекуди встановлення нестійкого снігового покриву, на дорогах ожеледиця.

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до громадян дотримуватися елементарних правил безпеки та бути обачними, особливо під час перебування на вулиці.

За умов поганих погодних умов, особливо треба бути пильним водіям. Дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя і життя своїх близьких, в разі виникнення небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.