В обласній раді триває прийом заявок на співфінансування мікропроектів місцевого розвитку

03.03.2016
В обласній раді триває прийом заявок на співфінансування мікропроектів місцевого розвитку

Як повідомив заступник керуючого справами, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради Іван  Собко, станом на ранок 3 березня у Львівській обласній раді вже зареєстровано 340 мікропроектів. "Процес прийому триває. Але хочу звернути увагу на те, що понад 100 мікропроектів було повернуто на доопрацювання через неправильно оформлені документи. Їх звичайно встигнуть доопрацювати і ми обов'язково їх зареєструємо. Просимо не відкладати подання документів на останній день, бо у випадку виявлення помилок, не буде можливості їх виправити", - наголошує Іван Собко.

Найактивнішими на сьогодні серед районів є Золочівський, Сокальський, Кам'янка-Бузький та Мостиський, серед міст Стрий та Червоноград. Є однак райони, які ще не подали жодної заявки, це - Городоцький, Турківський, Дрогобицький, Буський.

Якщо говорити про пріоритети, то близько 30% заявок подані на реконструкції і ремонти шкіл, 30% на народні доми, 20% на ДНЗ та приблизно 20% на інші пріоритети. Слід зазначити, що надзвичайно мало заявок на ФАПи, а на виготовлення ПКД для об'єднаних громад немає взагалі.

Нагадаємо, що в Львівській обласній раді за адресою: м. Львів, вулиця Винниченка, 18 кім. 341 та 321прийматимуть заявки на співфінансування мікропроектів місцевого розвитку до 11 березня.

Обласною радою виділено 35 мільйонів гривень на підтримку програми мікропроектів у 2016 році.  Ініціативні громади мають унікальну нагоду покращити благоустрій свого села, селища чи міста. 

Місцева громада повинна підготувати та подати на конкур документи, відповідно до рішення Львівської обласної ради від 12.01 2016 року № 52.