Дитячий медичний центр отримав в подарунок портативний кардіограф

02.03.2016
Дитячий медичний центр отримав в подарунок портативний кардіограф

Комунальний заклад Львівської обласної ради Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр отримав в подарунок від ОВБ "Алфінанц-Україна" портативний кардіограф. Як зазначив директор представництва в Україні OVBAllfinanceholding Дмитро Малик, головне наше завдання навчити людей захищати свій бюджет і своє здоровя, а також допомогти державі вирішувати певні соціальні навантаження. "Ми раді, що сьогодні допомогли цій лікарні, чим дітям. Що наш невеликий вклад допоможе краще діагностувати і лікувати дітей", - сказав Дмитро Малик.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин подякував меценатам: "Ви правильно обрали заклад, бо діти - це наше майбутнє. Можливості обласного бюджету є досить обмеженими, і ми не можемо забезпечити наші лікарні всім необхідним, тому дуже дякую вам від всієї громади області за допомогу. Сподіваюся, що наше партнерство лише розпочинається".

Як розповів головний лікар лікарні Андрій Синюта, за рік в лікарні лікується понад 6 тисяч дітей - це понад 34 тис. обстежень, з них 16-18 тис. кардіограм. Цей портативний кардіограф дасть можливість проводити обстеження лежачим пацієнтам безпосередньо в палатах інтенсивної терапії.