Олександр Ганущин зустрівся зі спостерігачем ОБСЄ

02.03.2016
Олександр Ганущин зустрівся зі спостерігачем ОБСЄ

 Сьогодні, 2 березня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся із спостерігачем Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Патріком Гофманом.

Олександр Ганущин поінформував спостерігача про політичну ситуацію на Львівщині, склад Львівської обласної ради та про специфіку депутатського корпусу у порівнянні з попередніми скликаннями. Спостерігач цікавився перед усім ходом адміністративно-територіальної реформи. Зокрема, Патріка Гофмана цікавило як просувається об'єднання громад і чи змінився при цьому рівень доступу громадян до послуг.

"Я переконаний оптиміст у питаннях реформи адмінтерустрою та об'єднання громад, - наголосив Олександр Ганущин, - але для того, щоб цей процес просувався потрібні позитивні зміни в об'єднаних громадах. Щоб відремонтували садочок, школу, зремонтували дорогу. І не за обласні кошти, а за свої. Тоді реформа піде. На це треба час".

Також очільник області зазначив, що нажаль, через війну на сході країни з російським окупантом, центральна влада не може приділити достатньо уваги та коштів питанню адміністративно-територіальної реформи.