Обласна рада розгляне питання запровадження нагороди «Спортивна гордість Львівщини»

10.10.2018
Обласна рада розгляне питання запровадження нагороди «Спортивна гордість Львівщини»

У вівторок, 9 жовтня, відбулося засідання постійноїкомісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту. У порядку денному комісії розглядалося багато важливих і актуальних питань.

Першочергово комісія заслухала діяльність Львівського осередку Української академії лідерства  протягом 2016-2018 років та домовились про плідну співпрацю у наступних роках. Голова комісії Петро Жукровський подякував  громадській організації за спільні реалізовані  проекти  разом з Міністерством молоді та спорту України  «Всеукраїнський форум відповідального лідерства».

Також  комісія  заслухала  звіт   щодо виконання обласних Програм: «Молодь Львівщини» та «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки» за 9 місяців  цього року.

З ініціативи комісії  подано пропозицію  голові Львівської обласної ради щодо запровадження нової нагороди обласної ради  «Спортивна гордість  Львівщини».

Депутати розглянули також  доопрацьований проект Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку  Львівської області  на період до 2020 року  та  проект рішення щодо його затвердження.